Кит Го се засили со поранешен офанзивец на Вардар и Пелистер

Повеќе од амбициозниот второлигаш Кит Го од Пехчево максимално сериозно се подготвува и за пролетниот дел од сезоната, и преку дополнително засилување на играчките редови.

Прочитај повеќе